YOU NOW Nedir?

YOU NOW Nedir?

YouNow, 2011 yılından beri yayın hayatına devam eden bir canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.YouNow canlı yayın yapabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz ayrıca yayınlarınızdan para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Daha önce blog tv olarak yayın yapan platform YouNow olarak yeniden ün kazanmıştır.

Sitenin kendi para birimi olan coin : video izledikçe , uygulamaya girdikçe , kişileri takip ettikçe kazanabileceğiniz bir para.Bu para kesinlikle gerçek parayla satın alınamıyor.Coinleri takip ettiğiniz yayıncıların yayınında kullanıp onların daha fazla üst sıralara çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.Birde barslar var bunu ise gerçek parayla satın alabiliyorsunuz.

Younow'dan para nasıl kazanabilirim?

Bunun gerçekleşmesi için öncelikle anlık +500 izleyiciye erişmeniz gerekmekte ve haftada en az 2 kez canlı yayın gerçekleşmeniz gerekmektedir. Eğer bu niteliklere sahibim diyorsanız başvuru forumuna buradan ulaşabilirsiniz.Partnerliğiniz kabul edildikten sonra size gönderilen barsların yarısı younow'a yarısı size geliyor.Yarısı mı? Çok fazla değil mi?E tabiki adamlar yarısını alacak reklamsız yayın yapıyorlar. Tek kazanç kaynakları burası.

Bu bilgiye katkıda bulun (Üyelik gerektirmez)

Resime tıklayarak resmi yenileyebilirsiniz