Rüyada Kaza Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaza Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaza yapmak, rüyayı gören kişinin, hayatında büyük değişikliklere gideceğine işaret edilir. İş hayatında yapılacak çalışmalar ve ortaya konacak projelerin çok büyük başarı kazanması ile iş yerinde üst bir mevkiye terfi alınacağına ya da yeni bir şehre taşınılacağına ve kazanılan yüklü miktarda para ile yeni bir işe girişileceğine delalet edilir.

Rüyada Kaza Yapan Birini Görmek

Rüyada kaza yapan birini görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer kaza yapan kişiyi tanıyorsa, bu kişiden olumlu ve güzel haberler alarak mutlu olacağına tabir edilir. Kaza yapan kişi eğer rüya sahibi tarafından tanınmıyorsa eş, dost ya da akrabalardan birinden çok güzel ve sevinçli haberler alınacağına işaret edilir.

Rüyada Kaza Geçirmek

Rüyada kaza geçirdiğini gören kişinin, yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan ötürü çok üzülüp pişman olduğuna ve kendi içerisinde bir vicdan muhasebesi yaptığına tabir edilir.

Rüyada Kaza Görmek

Rüyada kaza görmek, rüya içerisinde kan görülmediği sürece olumlu ve hayırlı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında çok olumlu değişimlere ve yeniliklere gideceğine ve daha iyi bir işe girmek, hayırlı bir kısmetle evlenmek ya da uzun yıllardır çekilen bir hastalıktan kurtulmak gibi durumlar ile karşılaşacağına alamet edilir.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası yapmak, aracı rüyayı gören kişi sürüyorsa eğer, hayatında ve sevdiği insanların hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların tek sorumlusunun kendisi olduğunu düşündüğüne ve bu durumdan dolayı çok üzüntü duyduğuna işaret eder.

Rüyada Kaza Yapmak Ve Kan Görmek

Rüyada kaza yapmak ve kan görmek, rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşmak üzere olduğuna ve hangi konuda hata yapmışsa o konuda önlem alması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak

Rüyada arabayla kaza yapıp öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayatında devrim niteliğinde ve olumlu yönde bazı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Bu durum adeta ona yeni bir hayat fırsatı sunacak ve bu değişim kendisi için büyük bir şans olacak demektir. Rüyada arabayla kaza yapıp uçuruma yuvarlandığını görmek, kişinin korkusunu yenemediği için yapmayı çok istediği bir işten geri durduğuna ve bu konuda başarı göstermek için kendisinden başka engelin olmadığına yorulur. Rüyada arabayla hafif şekilde kaza yaptığını görmek, rüya sahibinin işlerinin birkaç gün aksamasına neden olacak küçük bir sorun yaşanmasıdır.

Rüyada Kaza Yapmak Ve yaralanmak

Rüyada kaza yapmak ve ağır şekilde yaralanmak, rakipler tarafından yenilgiye uğratılmaktır. Yani rüya sahibinin meslek ya da ticaret hayatında karşısında olan kimselerin tüm yatırımlarda üstün geleceğine ve kişiye yapacak iş bırakmayacağına delalet eder. Rüyada kaza yapıp kazayı sıyrıklarla atlamak, ufak tefek dedikodular duymaya ve bunun için öfkelenmeye ve canını sıkmaya yorulur.

Rüyada Kaza Yapmak Ve Ölmek

Tam aksine deyim yerindeyse krallar gibi yaşama olanakları elde etmeye alamet eder. Büyük bir atılım yapmaya, bu atılım sayesinde hayatın herkesin sahip olmak istediği standartlara ulaşmasına, kişinin kendini adeta yeniden doğmuşçasına hayal ettiği bir yaşamın içinde bulacağına delalet eder. Rüyada kaza yapmak ama ölmemek karmaşanın, gürültünün ve anlaşmazlıkların ortasında kalmak demektir.

Rüyada Kaza Yapmaktan Kurtulmak

Bir tehlike atlatmaya ve kendini bu konuda Allah’ın sevgili kullarından saymaya yorulur. Örneğin; kişinin bir senede imza atması, birine ortak ya da kefil olması durumda varını yoğunu kaybedecekken bu fikirden vazgeçtiği ya da geri çevirdiği için olası bir zarardan da korunmuş olacağı anlamına gelir. Rüyada kaza yapmaktan kurtulamamak çaresizlikle başa gelecek bir tatsızlığa boyun eğmek zorunda kalmak demektir.

Rüyada Bisikletle Kaza Yapmak

Can güvenliğini tehdit edecek bir durumla karşılaşmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin bir anlık dikkatsizliği nedeniyle çevreden gelecek bir belaya maruz kalabileceği anlamına gelir. Örneğin; ayağını burkarak bacağını incitebileceğine, paslı bir çiviye basabileceğine ya da bir yerini dikiş atılması gerekecek kadar derin kesebileceğine yorulur. Rüyada bisikletle kaza yapıp takla atmak, hastalanmaya ve yataklara düşmeden iyileşememeye bu nedenle işe gidememeye delalet eder. Rüyada bisikletle kaza yapıp yokuş aşağı sürüklenmek, kişinin karşılaşacağı haksız bir davranış nedeniyle incineceğine, üzüleceğine ve canının yanacağına yorulur.

Rüyada Başkasının Arabasıyla Kaza Yapmak

Maddi külfet demektir. Kişi normalde gider listesinde olmayan bir masrafın altına girecek ve bu bütçesinde önemli bir açık oluşturacak, mali açıdan kendisini toparlaması da bir hayli zaman alacaktır. Rüyada başkasının lüks arabasıyla kaza yapmak, işlerle ilgili yıkıcı bir durumla muhatap olunacak, mali açıdan büyük bir hasar alınacak, elde bulunan gayrimenkullerin bir kısmı satışa çıkarılacak ve alınacak desteklere rağmen uzun süre sıkıntı çekilecek demektir.

Rüyada Beyaz Arabayla Kaza Yapmak

Hayırlı bir olayın yaşanacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, ancak daha sona yaşanacak sevimsiz bir durum sebebiyle sorun yaşanacağına yorulur. Kişinin, kendi eliyle yaptığı hata yüzünden hem etrafındaki insanlar hem destek verdiği başka kişilerle arasının açılacağına ve yine kendi eliyle bu sorunu düzelteceğine işarettir.

Rüyada Tır Kazası Yapmak

Büyük bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, bu yüzden her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine alamettir. Rüyada tır kazası yapan birini görmek, yakın zaman içinde gerçek anlamda büyük bir zararın ya da kazanın eşiğinden dönüleceğine ve bu sebeple şükür edileceğine yorumlanır.

Rüyada Traktör Kazası Yapmak

Kişinin, bir miras yoluyla sahip olduğu bağ ve bahçe ile ilgili olarak talihsiz bir olay yaşayacağına, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, maddi olarak eksiye düşüleceğine ve işle ilgili bir çıkmaza düşüleceğine delalettir. Rüyada traktör kazası yapıp birini ezmek, kötü bir kişinin yapılan işlere engel olması sebebiyle ağır bir yara alınacağı, aile bireyleri ile tartışma yaşanacağı, gidilen yolda yanlış kararlar verileceği ve yanlış insanlarla muhatap olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Kamyon Kazası Yapmak

Yapılan bir işin ardından girilen büyük sıkıntıdan ötürü alınan borçları ödemekte sıkıntı çekileceğine, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, kazançlı bir işte zaman kaybetmekten ötürü zarara düşüleceğine ve eğitimle ilgili olarak büyük bir arzuyla beklenen bir haberin olumsuz geleceğine yorulur. Rüyada traktör kazası yapmaktan kurtulmak, iş hayatında büyük bir sorun yaşanan bir dönemin yakın zamanda sona ereceği, parasal ve ruhsal olarak çok iyi bir duruma gelineceği, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeleceği ve rahat bir hayata sahip olunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bisiklet Kazası Yapmak

Küçük bir sorundan ötürü maddi açıdan büyük bir sıkıntıya maruz kalınacağına, işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına delalettir. Rüyada bisiklet kazası yapmış çocuk görmek, sıkıntılı şekilde başlayan bir durumla uğraşıldığı sırada bir haber alınacağına, bu haberle beraber çok iyi bir işe girileceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada Motor Kazası Yaptığını Görmek

Kararsız kalınması sebebiyle ailevi bir konuda büyük bir tartışma yaşanacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına yorulur. Rüyada motor kazası yapıp ambulansın geldiğini görmek, rüya sahibinin, bazı hayati konularda yapacağı hatalardan ya da vereceği yanlış kararlardan ötürü başını büyük bir sıkıntıya sokacağına, bu sıkıntıdan kurtulmak için verdiği emeğin boşa gideceğine ve moral olarak epey kötü bir duruma düşeceğine alamettir.

Rüyada Gemi Kazası Yapmak

Güzel giden bir işin atılacak hatalı bir adımdan ötürü zarar edeceği, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağı ve zararı kapatmak için alınan borçların uzun zaman geçmesine rağmen bir türlü ödenemeyeceğine delalettir. Rüyada gemi kazası yapıp boğulmak, birçok kişinin ve aile büyüklerinin karşı çıkmasına rağmen girilen bir işte çok büyük sıkıtılar çekmeye ve huzursuz olmaya işarettir.

Captcha işaretlenmemiş.