Kırlangıç Bayrak Nedir? Kırlangıç Bayrak Nereden Alınır?

Kırlangıç Bayrak Nedir? Kırlangıç Bayrak Nereden Alınır?

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar.

Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler. Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir.

Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Kırlangıç bayrak bastırmak isterseniz, LogoMarketi.com üzerinden istediğiniz ürün özelliklerini ve adedi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce istemiş olduğunuz ürün özelliklerini (ebat, adet) doğru olarak seçtiğinizden emin olunuz. Baskısı yapılacak olan kırlangıç bayrak tasarımınızı markanızı en doğru anlatacak şekilde yapmaya ve logonuzda dahil tasarımınızı yüksek çözünürlüklü olarak hazırlamaya özen gösterin.

En fazla karşılaşılan, aşağıya doğru sarkan ve alttaki ucu üçgenin üst köşesi şeklinde olan bayrak kırlangıç bayrak tasarımıdır. Ancak bu üçgen kesimin yanı sıra, düz kesim kırlangıç bayrak ile adını aldığı kırlangıcın kuyruğunu andıran bayrak modelleri de bulunmaktadır. Kristal saten kumaşa yapılan dijital baskı ile oldukça göz kamaştıran bir görünümü olan kırlangıç bayrakların, reklam dünyasında ve tanıtım fragmanlarında vazgeçilmez semboller olarak kullanıldığı görülmektedir.

Bayrak siparişleriniz için ; LogoMarketi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Captcha işaretlenmemiş.