Dekoratif Bir Ev İçin, Doğru Havlu, Paspas ve Hurç Seçimi Nasıl Olmalı?

Dekoratif Bir Ev İçin, Doğru Havlu, Paspas ve Hurç Seçimi Nasıl Olmalı?

Evlerimizin her köşesinde, yer verdiğimiz tekstil ürünleri ve yardımcı organizasyon ürünleri önemli. Evin en önemli kısımlarından olan banyoda, banyo paspas seti ve yüz havlusu bu anlamda oldukça önemli. Hem günlük ihtiyaçlarımızın karşılanması ve banyonun güvenli bir şekilde kullanılabilmesi adına, hem de aradığınız şık ev dekorasyonu için bu ürünlerde, doğru ve kaliteli seçim yapmak isteriz. Buna ek olarak, evlerimizdeki dağınıklığı önlemek için tercih ettiğimiz hurçlarda da, uzun yıllar boyu sorunsuz kullanım adına kaliteli seçim yapmak önemli. Peki dekoratif ve şık bir ev için, hurçların yanı sıra, paspas ve havlu seçimi nasıl olmalıdır?

Kaliteli Havlu, Hijyenik Deneyim

Banyolarımızda, küçük bir yer kaplasa da havlular, oldukça önemli ev eşyalarından. El havlular ve yüz havlularını, kurulama amacı ile kullansak da, banyolarda ortaya koydukları görüntüleriyle dekoratif yönleri de önemli. Tasarım, malzeme, işçilik ve diğer detayları ile farklı konseptler ortaya koyabilen havlularda iyi bir deneyim arıyorsanız English Home, kaliteli yüz havlusu modelleriyle öne çıkıyor. Kaliteli bir havluda yer alması gereken tüm özellikleri taşıyan modeller içeren English Home’da, havluların çekme payı oldukça düşük. Yani her yıkamadan sonra havlunun çekme oranı oldukça az düzeyde. Tasarım olarak ön plana çıkan havlular, aynı zamanda güçlü iplik yapısı ile çok iyi kurulama sağlıyor.

Paspas Setiniz Banyonuzla Uyumlu mu?

Banyo paspas setleri, içerdikleri özelliklerle hem banyo ile uyumlu olmalı, hem de banyoda güvenli bir deneyim sunmalı. Islak zemine sahip olan banyolarda, duş aldıktan sonra çıktıktan sonra, adım attığınız paspasın kaliteli olması önemli. Bir banyo paspas setinde pratik yıkama, kaliteli malzeme ve kaydırmaz yapı önemlidir. Güvenli bir deneyim için, kaydırmaz banyo paspas setlerini tercih edebilirsiniz. Dekoratif tasarım tarafına gelirsek, renk açısından banyonuz ile uyumlu, soft renkler tercih edilebilir. 2021 trendlerine baktığımızda, çok yönlü ve yenilikçi banyo paspas seti modelleri ön plana çıkıyor. English Home banyo paspas seti modelleri içinde, siz de kendinize hitap eden seçeneği keşfedebilirsiniz.

Evdeki Karmaşaya Karşı En Etkili Kurtarıcı: Hurç

Banyoda tercih ettiğimiz paspas seti ve yüz havlusu ürünlerinin dışında, genel olarak evlerimizin en önemli eşyaları içinde organizasyon ve düzen tarafında yardımcımız olan hurçlar var. En pratik düzenleyiciler içinde yer alan hurçlar, geniş saklama kapasitesi ile hem taşınma dönemlerinde, hem de yazlık ya da kışlık kıyafetleri kaldırırken yardımcımız. Peki doğru hurç nasıl seçilmeli? Farklı modeller içerebilen hurçlar içinde yorgan hurcu, çorap hurcu ya da halı hurcu gibi alternatifler yer alabilir. Güçlü kumaş yapısına sahip olması önemli olan hurçlarda, elyaf iç yapı ile güçlendirilmiş ürünler ön plana çıkıyor.

 

Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli hurç modellerinin yanı sıra, banyonuzda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz yüz havlusu ve banyo paspas seti modelleri, English Home’da sizi bekliyor. Bu ürünlere black friday indirimleri ile sahip olmak için English Home'dan online alışveriş yapabilirsiniz!

Captcha işaretlenmemiş.